• Attending the April 20 Breakfast Program, so far:

    Ioana Pieleanu Acentech
    Sarah McGillicuddy Acentech
    Christopher Angelakis ARC/ Architectural Resources Cambridge
    Kelly Bliss ARC/ Architectural Resources Cambridge
    David Durfee Armstrong Ceilings
    Michael DiMascio Arup
    Michael Sepenoski Baker Design Group
    Stephen Decatur Baker Design Group
    Todd Livolsi Briggs Engineering
    Joanne Scannell CDW Consultants, Inc.
    Colleen P. Moore City Point Partners
    Jay Moskowitz City Point Partners
    Cara Donleavy Commodore Builders
    Elena Lelchuck Commodore Builders
    Jonathan Krahl Commodore Builders
    Ted Shannon CUBE 3 Studio
    Delwyn Williamson Daedalus Projects, Inc.
    Jessica Lutz E.M.Duggan
    David Herdenson EMJ Construction
    Scott Giacomozzi EMJ Construction
    Paul Foley, PLS Feldman Land Surveyors
    Steve Wilkes Feldman Land Surveyors
    Michael Feldman Feldman Surveyors
    Cheryl McIntosh Flow Tech, Inc.
    Tom Proietti Flow Tech, Inc.
    Doug Aghjayan, P.E. GEI Consultants, Inc.
    Ileen Gladstone GEI Consultants, Inc.
    Mike Yako GEI Consultants, Inc.
    Richard Tobin, P.E. GEI Consultants, Inc.
    Jim Britt GEI Consultants, Inc.
    Gary Walker IBEW Local 103
    Lou Antonellis IBEW Local 103
    John Guarracino JM Electrical Company Inc.
    Mark Chardavoyne JM Electrical Company Inc.
    Matthew Guarracino JM Electrical Company Inc.
    Niall Black JM Electrical Company Inc.
    Paul Guarracino JM Electrical Company Inc.
    Renee Leary JM Electrical Company Inc.
    Julie Toland Lee Kennedy
    Christoph Kapp Liberty Mutual Surety
    Charlie Kletecka Limbach Company LLC
    Tom Roche Limbach Company LLC
    Phil Cyr Longden Company
    Daniel Perruzzi, Jr., AIA Margulies Perruzzi Architects
    Kathy Fyfe Marr Scaffolding Co.
    Tom McCafferty Marr Scaffolding Co.
    Michael McDonald McDonald Electrical Corp
    Mike Murrin McDonald Electrical Corp
    Phil Reardon McDonald Electrical Corp
    Robert Royle McDonald Electrical Corp
    Grant Caldwell Millwork One
    Michael McNulty Millwork One
    Melissa Desingco Neoscape
    Dan Wilson Omnilite
    Jeffrey Landes Omnilite
    Paul Abdella Omnilite
    Angela Nicolopoulos Peabody Office
    Bradford Hawes RDK Engineers
    Deborah Nicolini RDK Engineers
    Patrick Murphy RDK Engineers
    Philip Clendaniel RDK Engineers
    David McGann Schneider Electric
    Andrew Krenning Siemens
    Brycen Spencer Siemens
    Francesco Spagna Simpson Gumpertz & Heger
    Kamran Nafissi Strategic Workspaces, LLC
    Jim Grossmann Suffolk Construction
    Timothy Harris Suffolk Construction
    Chris Huff Tandus Centiva - Tarkett
    Regina Moyer Tandus Centiva - Tarkett
    Ariana Mansfield TEC Systems Inc.
    Jay Driscoll The Driscoll Agency
    Beth Musacchio Timberline Construction Corporation
    Jeff Burke Timberline Construction Corporation
    Steven Kelly Timberline Construction Corporation
    Hanh Hariprasad Travelers
    Will Darrin Travelers
    Parke Rhoads Vantage Technology Consulting Group
    Elizabeth Grob VHB
    Lauren DeVoe VHB
    Rick Dupuis VHB
    Sabrina Bauer VHB
    Sara Forbes VHB
    Seth Lattrell VHB
    Kevin Doty Victaulic
    Paul Catanzaro WSP | Parsons Brinckerhoff