• Attended the January 26, 2017 Breakfast Program: 

    Kimberly Small , 360 Klarity Financial
    Joe Flynn , Allsteel, Inc.
    Tony Giordano , American Contractors Corp.
    Samantha Giordano , American Contractors Corp.
    Tammy Robbins , American Contractors Corp.
    Mark Herendeen , Aon Risk Solutions
    Gregory Steele , Aon Risk Solutions
    Madaline Hale , ARC/Architectural Resources Cambridge
    Kelly Bliss , ARC/Architectural Resources Cambridge
    Richard Lampman , ASCON Construction
    Bob Voth , Bala Consulting Engineers
    Henry Hudson , Bala Consulting Engineers
    Corrin Wolf , Bala Consulting Engineers
    Richard Kosian , Beals and Thomas, Inc.
    Caroline Fitzgerald , BOND
    Jeff Shute , Bowdoin Construction Corp.
    Sean Ewald , BSC Group, Inc.
    Kevin Barbera , Business Development Advisory
    Joseph McCoy , C. E. Floyd Company, Inc.
    Laura Cannistraro , Cannistraro
    John Cannistraro , Cannistraro
    Tom Palange , Cannistraro
    Jessica Floyd , Cannistraro
    Haril Pandya , CBT Architects
    Alicia Flanagan-Poole , Commodore Builders
    Stan Martin , Commonsense Construction Law LLC
    Jeff Fishbone , Cranshaw Construction
    Chris Jones , CRJA-IBI Group
    Carl Frushour , CRJA-IBI Group
    Michael O'Leary , Cushman & Wakefield
    Michael O'Leary , Cushman & Wakefield
    Joyce Blatt , DMS Design, LLC
    Alexandra Dupnik , Dyer Brown Architects
    Antonios Vytiniotis , Exponent, Inc.
    Ron Finlayson , E-Systems Corp.
    Eric Cohan , Groom Construction
    Maureen Flynn , Haag 3D Solutions
    Michael Barnes , High-Profile Monthly
    John Connelly , Hinckley Allen
    Dustin Feldman , IdeaPaint
    Patrick Hopkins , J. M. Electrical Co., Inc.
    Adam Palmer , J. M. Electrical Co., Inc.
    Matthew Guarracino , J. M. Electrical Co., Inc.
    Michael Sams , Kenney & Sams, P.C.
    Aaron Ford , L.A. Fuess Partners-Boston, LLC
    Michael Cusic , Lee Kennedy Co., Inc.
    Julie Toland , Lee Kennedy Co., Inc.
    Phil Cyr , Longden Company
    Derrick Goodwin , Margulies Perruzzi Architects
    Janet Morra , Margulies Perruzzi Architects
    Alvaro Ribeiro, AIA , Margulies Perruzzi Architects
    Daniel Perruzzi, AIA , Margulies Perruzzi Architects
    Jan Breed , Massachusetts Building Congress
    John Martin , McCarter & English, LLP
    Sara Bryant , Murtha Cullina LLP
    Kathy McMahon , National Development
    Tom Burke , National Development
    Andrew Gallinaro , National Development
    Ben Goldfarb , Nauset Construction Corp.
    Steve Ventresca , Nitsch Engineering, Inc.
    Gary Pease , Nitsch Engineering, Inc.
    John Schmid , Nitsch Engineering, Inc.
    Paul Abdella , Omnilite
    Dan Wilson , Omnilite
    Angela Nicolopoulos , Peabody Office Furniture Corp.
    Joseph Kifer , RDK Engineers
    Rich Trabucco , Reflex Lighting
    John Hasson , Reflex Lighting
    Kim Sousa , Sanborn Head & Associates
    Patrick Malone , Sanborn Head & Associates
    Justin Simmons , Schneider Electric
    Gerard Baer , Schneider Electric
    Rocco Derrigo , Siemens Building Technologies
    Dan O'Hara , Siemens Building Technologies
    Charles Cobb , Silver Lake Legal
    Matthew Carlton, AIA , Simpson Gumpertz & Heger
    Fran Harrison , SMRT
    Vcevy Strekalovsky , Strekalovsky Architecture
    Sarah Shields , Timberline Construction Corporation
    Sara Kudra , Tsoi/Kobus & Associates
    Liz von Goeler , Tsoi/Kobus & Associates
    Richard Fisher , U.S. Global Marine
    Marsha Miller , Vanderweil Engineers
    Sabrina Bauer , VHB
    Kevin Doty , Victaulic
    Robbyn Beauchamp , Wentworth Institute of Technology
    Phil Hammond , Wentworth Institute of Technology
    Jason Gregoricus   , Wentworth Institute of Technology
    Martha Sheehan , Wentworth Institute of Technology
    Shauna Riordan , Wentworth Institute of Technology
    Dalya Al Mharib , Wentworth Institute of Technology